Підтримати Збройні Сили України

  • (095) 173 43 70
  • (067) 761 76 43
  • (093) 860 82 54
  • info@photopro.com.ua
Параметри
Ціна  286 - 4212 грн.
Виробник

Фотоапарати миттєвого друку

Показано 1 по 16 з 16 (Всього сторінок 1)
Камера миттєвого друку Fuji INSTAX MINI 70 Blue EX D
Код товару: 6259602

Гарантія: 12 місяців

3.807 грн.

Код товару: 6259602


Камера миттєвого друку Fuji INSTAX MINI 70 Mignight Black EX D
Код товару: 16513877

Гарантія: 12 місяців

3.807 грн.

Код товару: 16513877


Камера миттєвого друку Fuji INSTAX MINI 70 Passion Red EX D
Код товару: 16513889

Гарантія: 12 місяців

3.807 грн.

Код товару: 16513889


Камера миттєвого друку Fuji INSTAX MINI 70 Stardust Gold EX D
Код товару: 16513891

Гарантія: 12 місяців

3.807 грн.

Код товару: 16513891


Камера миттєвого друку Fuji INSTAX MINI 70 White EX D
Код товару: 6259603

Гарантія: 12 місяців

3.807 грн.

Код товару: 6259603


Камера миттєвого друку Fuji INSTAX MINI 70 Yellow EX D
Код товару: 6259604

Гарантія: 12 місяців

3.807 грн.

Код товару: 6259604


Камера миттєвого друку FUJI Instax Mini 8 Black
Код товару: 6090256

Гарантія: 12 місяців

2.252 грн.

Код товару: 6090256


Камера миттєвого друку FUJI Instax Mini 8 Blue
Код товару: 6090262

Гарантія: 12 місяців

2.252 грн.

Код товару: 6090262


Камера миттєвого друку FUJI Instax Mini 8 Grape
Код товару: 6215763

Гарантія: 12 місяців

2.252 грн.

Код товару: 6215763


Камера миттєвого друку FUJI Instax Mini 8 Pink
Код товару: 6090261

Гарантія: 12 місяців

2.252 грн.

Код товару: 6090261


Камера миттєвого друку FUJI Instax Mini 8 Raspberry
Код товару: 6215764

Гарантія: 12 місяців

2.252 грн.

Код товару: 6215764


Камера миттєвого друку FUJI Instax Mini 8 White
Код товару: 6090251

Гарантія: 12 місяців

2.252 грн.

Код товару: 6090251


Камера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 90 Brown EX D
Код товару: 16423981

Гарантія: 12 місяців

4.190 грн.

Код товару: 16423981


Камера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 90 NC EX D
Код товару: 6138279

Гарантія: 12 місяців

4.190 грн.

Код товару: 6138279


Фотоплівка Fujifilm Colorfilm Instax Mini Glossy
Код товару: 16386004

Гарантія: 12 місяців

287 грн.

Код товару: 16386004


Фотоплівка Fujifilm Colorfilm Instax Wide х 2
Код товару: 16385595

Гарантія: 12 місяців

541 грн.

Код товару: 16385595


Фотоапарати миттєвого друку

На сьогоднішній день, фотоапарат миттєвого друку переживає свою другу хвилю популярності, і цього разу не тільки в ролі практичного гаджета, але й в якості стильного та яскравого аксесуару. Основною перевагою яку пропонує фотоапарат миттєвого друку, як не дивно, являється саме можливість миттєвого друку знімків, що дозволяє буквально протягом однієї-двох хвилин отримати готову паперову фотографію, не залежно від того, де Ви знаходитесь. Завдяки цій особливості фотоапарати миттєвого друку стали популярними під час проведення різних заходів та святкувань, адже Ви одразу можете віддати готовий знімок своїм гостям на пам’ять про проведену подію.

Крім цього, фотокамера моментального друку стане чудовим подарунком для Вашого друга або близької людини, незалежно від того, являється він/вона професійним фотографом, чи просто захоплюється фотографією. Завдяки широкому асортименту кольорів таких камер, Ви зможете підібрати модель на будь який смак, що дозволить Вам додатково підкреслити індивідуальність. Як правило, фотоапарат моментального друку має досить компактний та легкий корпус, що робить їх чудовим компаньйоном у Ваших подорожах.

Принцип роботи камери моментального друку.
Не зважаючи на свою назву, більшість фотокамер моментального друку, з друком як таким по суті нічого спільного не мають, а принцип їх роботи більш схожий на проявлення знімків зі звичайної фотоплівки. В загальному, в залежності від технології отримання знімку, всі фотоапарати моментального друку можна поділити на дві групи– аналогові та цифрові. В свою чергу, в залежності від технології аналогові фотоапарати з моментальним друком можна також поділити на дві підгрупи. До першої групи відносяться моделі котрі дозволяють отримувати знімки шляхом проявлення реактивів картриджа з фотопапером. Кожен окремий знімок в такому картриджі складається з захисного, світлочутливого, та проявляючого слоїв, і являється фотоплівкою та фотопапером одночасно. В момент зйомки відбувається експонування плівки, котра проходить через роликовий механізм камери в процесі чого проявляється шляхом нанесення спеціальної емульсії. До другої групи, можна віднести фотоапарат з моментальним друком з більш сучасною технологією, котра з допомогою спеціальних кристалів шляхом нагрівання до певної температури дозволяє забарвлювати спеціальну плівку для отримання кольорових знімків. Фотографії зроблені такою камерою не бояться вологи, відбитків пальців і не втрачають своїх властивостей з часом. Цифрові камери моментального друку – це найбільш сучасні та технологічні камери, котрі по своїй суті являються звичайними цифровими камерами з вбудованим фотопринтером.

Що стосується переваг того чи іншого типу камер, варто відзначити що аналогові фотоапарати миттєвого друку як правило більш прості у використанні, та мають класичний дизайн корпусу, котрий робить їх зовнішній вигляд максимально пізнаванним. До переваг якими володіють цифрові фотоапарати моментального друку можна віднести більш компактні розміри, котрі як правило не сильно відрізняється від звичайної камери мильниці, можливість збереження цифрових копій знімків, редагування фотографій перед друком, та можливість використання в якості мобільного принтеру (для друку знімків зроблених на іншу камеру/смартфон).  

Що потрібно для використання камери миттєвого друку?
На відміну від інших цифрових камер, фотоапарат миттєвого друку потребує спеціальних розхідних матеріалів для його повноцінного використання. Окрім елементів живлення, котрі в більшості моделей являються звичайними пальчиковими батарейками типу АА, фотоапарат моментального друку для роботи потребує використання спеціальних картриджів, в котрих власне і розміщено плівку-фотопапір який в результаті дозволяє користувачу отримати готовий знімок. Як правило, найбільш популярні сучасні фотоапарати з миттєвим друком використовують картриджі кожен з яких дозволяє робити по 10 знімків, проте, фотоапарати моментального друку в залежності від моделі та серії можуть використовувати різні типи картриджів, тому обов'язково зверніть на це увагу перед покупкою додаткових. Окрім різних форма та розмірів, всі картриджі для камери моментального друку можна умовно поділити на дві групи, звичайні, та стилізовані. В звичайних картриджах, фотопапір довкола знімку має класичну рамку білого кольору, в той час як в стилізованих картриджах, на даній рамці можуть бути розміщені різноманітні тематичні написи або зображення, що робить дані знімки більш цікавими та унікальними.

Як вибрати фотоапарат моментальним друком?
В загальному, камера миттєвого друку являється досить простим пристроєм, а більшість моделей мають схожі між собою характеристики та можливості, що значно спрощує процес вибору конкретної моделі. Проте, відмінності все ж є, і ось на що слід звернути увагу при виборі такої камери в першу чергу.

– Дизайн. На сьогоднішній день, фотоапарати моментального друку в більшості випадків являються стильним аксесуаром, та доповненням до цифрової камери, або камери смартфону. Саме тому, напевно одним з найважливіших параметрів окрім якості знімка являється і сам дизайн камери. Як правило, більшість моделей камер випускаються одразу в кількох кольорах, за рахунок чого практично кожен знайде для себе камеру, котра окрім практичного застосування, дозволить підкреслити його індивідуальність.

– Тип друку. В даному випадку, всі камери миттєвого друку можна поділити на дві групи, аналогові камери, котрі використовують спеціальні картриджі для отримання знімків, та цифрові, котрі поєднують в собі звичайну цифрову камеру та вбудований мобільний принтер.

– Тип картриджу/фотопаперу. Кожна камера моментального друку розрахована для роботи з конкретним типом картриджів або фотопаперу, котрі в свою чергу дозволяють покупцю зрозуміти розмір знімку, та фотокартки зокрема (з урахування полів).  

– Наявність автофокусу та автоматичного регулювання експозиції. Автофокус, як і автоматичне регулювання експозиції значно спрощує процес зйомки, і дозволяє більше зосередитись на самому кадрі, і не відволікатись на налаштування камери.

– Вага камери. Даний параметр буде актуальним для тих, хто активно користується камерою, і намагається завжди тримати її напоготові. Крім цього, більш легкі камери ідеально підходять для використання в подорожах, походах, або у випадках, коли камера моментального друку купляється для дитини.

– Наявність спалаху. Як правило, фотоапарат моментального друку не дуже добре справляється з зйомкою за умов слабкого освітлення, і саме в таких випадках в нагоді стане наявність вбудованого спалаху.

– Додаткові можливості. Крім вищеперелічених функцій та характеристик, також в нагоді може стати наявність функції таймеру для дистанційної зйомки, дзеркала на передній стороні для зйомки селфі, та різьбового з'єднання для кріплення на штатив. Цифрові камери моментального друку також не рідко пропонують користувачу можливість редагування знімків, друку з сторонніх джерел, та управління камерою з допомогою додатку для смартфона.

Поради: як використовувати фотоапарат миттєвого друку?
– Для того щоб отримати максимально якісне фото, старайтесь тримати об'єкт зйомки в центрі кадру, особливо якщо у Вас аналогова камера моментального друку. Справа в тому, що такі камери як правило оснащаються простою оптикою, котра може мати недостатню чіткість або дисторсію по краях кадру.
– Уникайте зйомки при контрастному освітленні. Найбільш якісні знімки виходять під час зйомки в умовах м'якого освітлення, де немає багато тіней та сильного перепаду яскравості між світлими ділянками кадру та тінями.
– Оскільки кількість знімків в одному картриджі обмежена, старайтесь робити знімки на різних локаціях та з різним наповненням кожного кадру, щоб максимально охопити Вашу подорож чи подію.
– Поексперементуйте з монохромною плівкою та подвійною експозицією для отримання унікальних знімків.
– Всупереч популярній думці, трусити знімок після того як він вийшов з камери не потрібно. Більше того, в разі струшування є ризик пошкодити речовину котра відповідає за проявлення знімку. Камери моментального друку розраховані на те, що знімок появиться сам, тому навіть в легких помахах знімком після друку немає необхідності. В середньому, для проявлення знімку знадобиться від 30 до 120 секунд.

Де купити фотоапарат миттєвого друку?
В інтернет магазині PhotoPRO.com.ua представлено широкий асортимент камер моментального друку від провідних виробників галузі. Крім цього, в асортименті нашого магазину Ви знайдете всі необхідні розхідні матеріали на зразок картриджів, фотопаперу, елементів живлення, та широкий асортимент аксесуарів, як для самих камер, та і для вже готових знімків (спеціальних фотоальбомів, та різноманітних органайзерів для знімків). Купити фотоапарат з моментальним друком можна оформивши замовлення на нашому сайті, або зв'язавшись з нашими менеджерами по телефону для отримання консультації та допомоги у виборі підходящої Вам камери. Ми здійснюємо доставку товарів по всій території України, з можливістю оплати замовлення під час його отримання. На всі фотоапарата миттєвого друку в нашому асортименті поширюється гарантія, термін якої варіюється в залежності від виробника, та вказаний на сторінці конкретного товару.
PhotoPRO.com.ua © 2022