Підтримати Збройні Сили України

  • (095) 173 43 70
  • (067) 761 76 43
  • (093) 860 82 54
  • info@photopro.com.ua

Оплата та доставка

ОПЛАТА товару може здійснюватись двома способами:

1. Оплата при отриманні товару
Даний спосіб не вимагає попередньої оплати. Ви оплачуєте замовлення при отриманні товару на складі кур'єрської служби, чи курєру. При цьому Вам потрібно оплатити замовлення, вартість послуг доставки та вартість переказу грошей відправнику вантажу. У випадку якщо на сторінці товару зазначена Безкоштовна доставка, під час отримання покупець сплачує тільки вартість товару вказану на сайті.

2. Оплата на картку ПриватБанку через систему Приват24, банкомат або термінали самообслуговування ПриватБанку.

ДОСТАВКА

Доставка товарів здійснюється тільки по території України.

Доставка по Україні кур'єрською службою "Нова Пошта" (є можливість доставки іншою кур'єрською службою). Замовлений Вами товар доставляється на склад кур'єрської служби «Нова Пошта» у Вашому місті (перелік міст, адреси і телефони складів Ви можете знайти на сайті КС «Нова Пошта»). При цьому вартість доставки Ви оплачуєте безпосередньо при отриманні посилки з товаром, згідно до діючих тарифів кур'єрських служб «Нова Пошта». Термін доставки 2-3 дні. У випадку якщо на сторінці товару зазначена Безкоштовна доставка, під час отримання покупець сплачує тільки вартість товару вказану на сайті.

При отриманні товару Вам необхідно:
- Переконатися у цілісності упаковки та її вмісту безпосередньо при отриманні на складі кур'єрської служби.
- Переконатися, що доставлений товар повністю відповідає замовленому Вами (модель, колір, форма, кількість, комплектність і т.д.).

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

У випадку якщо на сторінці товару зазначена послуга безкоштовної доставки, під час отримання товару покупець сплачує тільки вартість замовлення, без додаткових платежів та відсотків. Безкоштовна доставка поширюється тільки на доставку товарів до складу у Вашому місті. Доставка курєром до дому чи офісу оплачується окремо.

Популярні товари

PhotoPRO.com.ua © 2022