Підтримати Збройні Сили України

  • (095) 173 43 70
  • (067) 761 76 43
  • (093) 860 82 54
  • info@photopro.com.ua
Параметри
Ціна  52 - 260 грн.
Виробник

Кришки для об'єктива

Показано 1 по 18 з 18 (Всього сторінок 1)
Кришка об'єктива Arsenal ARS 58 mm
Код товару: ARS 58

Гарантія:

75 грн.

Код товару: ARS 58


Кришка об'єктива Arsenal ARS 62 mm
Код товару: ARS 62 mm

Гарантія:

86 грн.

Код товару: ARS 62 mm


Кришка об'єктива Arsenal ARS 67mm
Код товару: ARS 67mm

Гарантія:

90 грн.

Код товару: ARS 67mm


Кришка об'єктива Arsenal ARS 72 mm
Код товару: ARS 72 mm

Гарантія:

90 грн.

Код товару: ARS 72 mm


Кришка об'єктива Arsenal LC-1-58 mm (Canon)
Код товару: LC-1-58

Гарантія:

225 грн.

Код товару: LC-1-58


Кришка об'єктива Arsenal LC-1-72 mm (Canon)
Код товару: LC-1-72

Гарантія:

244 грн.

Код товару: LC-1-72


Кришка об'єктива Arsenal LC-1-77 mm (Canon)
Код товару: LC-1-77

Гарантія:

244 грн.

Код товару: LC-1-77


Кришка об'єктива Arsenal LC-N 58 mm (Nikon)
Код товару: LC-N 58

Гарантія:

225 грн.

Код товару: LC-N 58


Кришка об'єктива Arsenal LC-N 62 mm (Nikon)
Код товару: LC-N 62

Гарантія:

225 грн.

Код товару: LC-N 62


Кришка об'єктива Arsenal LC-N 72 mm (Nikon)
Код товару: LC-N 72

Гарантія:

169 грн.

Код товару: LC-N 72


Кришка об'єктива Arsenal LC-N 77 mm (Nikon)
Код товару: LC-N 77

Гарантія:

244 грн.

Код товару: LC-N 77


Кришки для об'єктивів

Кришка для об'єктива – це аксесуар який призначений для захисту лінз об’єктива під час його транспортування та зберігання. Кришка на об'єктив поставляється з усіма новими об’єктивами в комплекті, проте це досить дрібний аксесуар який може легко загубитись, а без неї транспортувати дороговартісний об'єктив стає проблематично.

Окрім того, що кришки для об'єктива захищають скляні лінзи від фізичного пошкодження під час транспортування, вони дозволяють захистити їх від забруднення, появи в середині конструкції об'єктиву пилу, або випадкового дотику пальцями до скляних лінз, що може призвести до появи жирних плям на поверхні об’єктиву, та призвести до появи неприємних засвічувань та світлових відблисків в кадрі.

В загальному, всі кришки для об'єктивів можна поділити на дві групи – передні, та задні.

Передня кришка об'єктива закриває передню лінзу, та одівається на об'єктив кожного разу коли Ви виключаєте камеру. В залежності від моделі об'єктиву, передні кришки для об'єктивів можуть мати різний діаметр та тип конструкції, котрий підходить виключно для Вашого об'єктива. Найбільш поширеними являються пласкі кришки від об'єктива, котрі як правило не займають багато місця та використовуються з більшістю об'єктивів з плоскою передньою лінзою. Проте, конструкція деяких об'єктивів не дозволяє використовувати плоскі кришки через сильно виступаючу передню лінзу, що дуже часто зустрічається в фішай об'єктивах. В таких випадках потрібна кришка для об'єктива циліндричної форми, в котрій окрім її діаметру важлива також і її глибина. Передні кришки для об'єктива як правило кріпляться з допомогою спеціальних фіксаторів, котрі дозволяють швидко знімати, та надійно, і що головне зручно кріпити її на об'єктив. Зазвичай, кришка об'єктива виготовляється з пластмаси, і є універсальною, якщо її діаметр підходить. Наприклад, кришка на об'єктив Canon може використовуватись і з об’єктивами Nikon, Sony, Fujifilm, Panasonic і т.д якщо діаметр різьби (для кріплення світлофільтрів) на передній грані об’єктиву такий самий.

Задня кришка об'єктиву також виготовляється з пластмаси, проте її кріплення відбувається виключно на байонетне з'єднання Вашого об'єктива, тому задня кришка для об'єктива Sony не сумісна з об'єктивами для Canon чи будь якими іншими брендами. Більше того, кришка для об'єктива Nikon призначеного для використання з дзеркальними камерами, не підійде для об'єктива Nikon призначеного для роботи з бездзеркальними камерами, адже в них абсолютно різні байонети.

Окрім кришок на об’єктив, в даній категорії товарів також знайдеться кришка для фотоапарата, або як її ще називають кришка байонета. Кришка для байонету, як і задня кришка об'єктива кріпиться з допомогою байонетного з'єднання, але призначена вона не для захисту задньої лінзи об’єктива, а матриці Вашої камери. Кришка байонету використовується виключно під час транспортування камери окремо від об'єктива. Як і звичайна кришка на об'єктив, крім захисту від механічних пошкоджень вона захищає камеру від потрапляння в середину пилу чи іншого бруду який може негативно вплинути на якість зображення. Кришка байонету підбирається під тип цього байонету, і її замок ідентичний кріпленню самого об'єктива (так само як і задня кришка являється ідентичною байонету камери), що дозволяє з’єднати їх між собою, чим часто користуються фотографи і використовують ці дві кришки в якості коробочки для транспортування карт пам’яті чи інших дрібних аксесуарів.

Як вибрати кришку на об'єктив?
Якщо мова йде про передню кришку, то як вже говорилось Вище в більшості випадків вони являються сумісними незалежно від бренду, а для того що вибрати правильну кришку для Вашого об'єктиву все що Вам знадобиться це знати діаметр передньої різьби для світлофільтрів, котрий ідентичний діаметру сумісної кришки. Якщо ж Ви шукаєте задню кришку для об'єктива, то в цьому випадку Вам потрібно підбирати кришку під тип байонетного кріплення, в Canon це може бути байонет EF/EF-S для дзеркальних, або RF для бездзеркальних камер. В залежності від байонету, також підбирається і ковпачок для камери, він же кришка байонету.

Де купити кришку для об’єктива?
В нашому інтернет магазині представлений широкий асортимент кришок для об'єктивів та байонетів камер різних типів та брендів. Кришки на об'єктив можуть виготовляти різні виробники, тому окрім брендів Canon, Nikon, Sony і т.д, в нашому асортименті на вибір представлені бренди Marumi, JJC, Arsenal, JYC, AccPro та інші популярні виробники, котрі дозволять Вам підібрати необхідний аксесуар для захисту Вашого об'єктиву та камери. Купити кришки для об'єктива Ви можете оформивши замовлення на нашому сайті, або зв'язавшись з нашими менеджерами по телефону для замовлення та отримання додаткової консультації та допомоги у виборі підходящої кришки для вашого об'єктива/камери. Для зручності наших клієнтів, ми здійснюємо доставку товарів по всій території України, з можливістю оплати замовлення під час отримання товару.

PhotoPRO.com.ua © 2022