Підтримати Збройні Сили України

 • (095) 173 43 70
 • (067) 761 76 43
 • (093) 860 82 54
 • info@photopro.com.ua

Радіосинхронізатор Godox X2T-N для Nikon (передавач)

Код товару: 542357

Безкоштовна доставка
 • Ціна: 2.306 грн.
 • Доставка:
  • - До складу у вашому місті через Нова Пошта
  • - Aдресна доставка до дверей
 • Оплата:
  • - Готівкою під час отримання товару
  • - На картковий рахунок
 • Гарантія:
   12 місяців. Офіційна!
Godox X2T – це сучасний передавач для системи радіосинхронізації призначений для роботи з камерами Nikon і повністю сумісний з системою i-TTL. Godox X2T-N використовує частоту 2,4 ГГц, і дозволяє фотографу працювати з одним окремим або групою спалахів в межах 5 груп сигналів, 32 каналів і 99 налаштувань ID для забезпечення максимально стабільного рівня сигналу, і уникнення перешкод від інших радіосинхронізаторів що працюють поруч. Така особливість стане в нагоді при роботі в великих фотостудіях, де паралельно в різних залах може проходити відразу кілька зйомок, а для полегшення роботи фотографу, Godox X2T-N має функцію сканування і автоматичного визначення каналу з найменшим рівнем перешкод. Радіус дії синхронізатора до 100 метрів. У звичайному режимі, синхронізація відбувається на швидкості 1/256 секунди, але при необхідності більш швидкої синхронізації, користувачеві доступна функція високошвидкісної синхронізації на швидкості 1/8000 секунди.

Управління параметрами передавача Godox X2T-N відбувається за допомогою розміщених на передній грані кнопок управління, і зручного колеса-селектора яке відповідає за навігацію по меню. На передній панелі також розміщено функціональний ЖК-екран, за допомогою якого здійснюється налаштування і моніторинг обраних параметрів. Крім цього, Godox X2T для Nikon дозволяє фотографу керувати параметрами за допомогою мобільного пристрою, який підключається до передавача через Bluetooth. Для управління передавачем Вам знадобиться завантажити фірмовий мобільний додаток GodoxPhoto, який доступний як для пристроїв на базі IOS, так Android. За допомогою мобільного додатку користувач отримує доступ до всіх налаштувань, які має сам передавач.

На бічній грані передавача Godox X2T-N обладнано роз'ємом USB Type-C, який використовується для оновлення програмного забезпечення, і 3,5 міліметровий роз'єм для підключення спалахів без підтримки TTL. На верхній грані, поруч з кнопками вибору каналу зв'язку передбачено кріплення типу "гарячий башмак", яке дозволяє закріпити зверху накамерний спалах. Фіксація самого ж передавача Godox X2T-N на камеру відбувається за допомогою системи Quick Lock, яка не тільки спрощує процес установки на камеру, але забезпечує більш надійну фіксацію пристрою.

Живлення Godox X2T-N відбувається за допомогою двох батарейок типу AA.
Виробник: Godox
Сумісні камери: Nikon
Підтримка TTL: Nikon i-TTL
Частота радіопредачі: 2.4 ГГц
Макс. швидкість синхронізації: 1/8000 сек.
Макс. радіус дії: 100 м.
Підсвічування АФ: Є
Управління зумом спалаху: Є
Брекетинг експозиції спалаху FEB: + -3 стопа, з кроком в 1 \ 3
Живлення: 2x AA (батарейки / акумулятори)
Груп: 5 груп (A, B, C, D, E) в автоматичному
Канали: 32
Розмір: 72 x 70 x 58 мм
Вага: 90 г.
Показати більше

Передавач Godox X2T-N для Nikon

Показати все →
Схожі товари:
PhotoPRO.com.ua © 2022