Підтримати Збройні Сили України

 • (095) 173 43 70
 • (067) 761 76 43
 • (093) 860 82 54
 • info@photopro.com.ua

Відеоголовка Slik SVH-501

Код товару: 196844

Безкоштовна доставка
 • Ціна: 3.026 грн.
 • Доставка:
  • - До складу у вашому місті через Нова Пошта
  • - Aдресна доставка до дверей
 • Оплата:
  • - Готівкою під час отримання товару
  • - На картковий рахунок
 • Гарантія:
   2 роки, офіційна!
Slik SVH-501 являє собою легку та сучасну відеоголову, котра розрахована для роботи з обладнанням вагою до 3 кілограм. Основною особливістю даної моделі являється компактність її конструкції, що особливо вражає враховуючи той факт, що штативна голова оснащена гідравлічною системою з фіксованою силою впливу, котра покликана допомогти користувачу робити максимально плавні та стабільні кадри.

Штативна відеоголова Slik SVH-501 має плоску основу діаметром 46 мм, а для її кріплення можна використовувати як різьбове зєднання 3/8 дюйма, так і 1/4 дюйма через відповідний адаптер (входить в комплект поставки), за рахунок чого, дана модель сумісна практично з усіма штативами, моноподами та іншими аксесуарами (наприклад слайдерами), з плоскою основою для кріплення штативної голови.

Корпус штативної головки виготовлено з алюмінієвого сплаву, а вага всієї конструкції складає 540 грам. Для зручності використання, штативна відеоголовка Slik SVH-501 оснащена двома окремим фіксаторами, один з яких відповідає за вісь нахилу, а інший за вісь панорамування. Варто також відмітити той факт, що і вісь панорамування і вісь нахилу має окрему шкалу, котра дозволяє користувачу точно відслідковувати кут нахилу/повороту, що робить дану модель чудовим вибором для зйомки панорам. Для управління положенням камери, використовується подовжена рукоятка, механізм кріплення якої дозволяє користувачу регулювати її положення, та складати для зменшення габаритів штативу під час транспортування.

Фіксація камери до штативної голови Slik SVH-501 відбувається з допомогою механізму з швидкознімним майданчиком Slik 6502 типу Arca, котрий крім того, що дозволяє швидко та надійно зафіксувати камеру на штативі, ще й дає можливість збалансувати її положення для більш плавної роботи. Для зручності повторного балансування камери, збоку системи кріплення швидкознімного майданчика передбачено спеціальну шкалу. Крім цього, штативна голова Slik SVH-501 оснащена спеціальним запобіжником, котрий унеможливлює випадіння майданчика з штативної голови, навіть якщо фіксатор швидкознімного майданчика послаблений.
Вид: 2D
Призначення: Відео
Максимальне навантаження: 3 кг.
Швидкознімний майданчик: Slik 6502
Кріплення камери: 1/4 дюйма
Штативне з'єднання: 3/8 або 1/4 дюйма через адаптер
Панорамування: 360°
Незалежний фіксатор нахилу: Є
Незалежний фіксатор панорамування: Є
Висота: 110 мм.
Діаметр основи штативної голови: 46 мм.
Вага: 540 г.
Модель: SVH-501
Виробник: Slik
Показати більше

Штативна головка Slik SVH-501
Швидкознімний майданчик 6502
Адаптер 3/8 -1/4 дюйма

Показати все →
Схожі товари:
PhotoPRO.com.ua © 2022