Підтримати Збройні Сили України

  • (095) 173 43 70
  • (067) 761 76 43
  • (093) 860 82 54
  • info@photopro.com.ua

Sigma представила перший 16-мм об'єктив f/1.4 для бездзеркальних фотоапаратів Sony

  31.10.2017, 18:09        1022     
Sigma представила перший 16-мм об'єктив f/1.4 для бездзеркальних фотоапаратів Sony

Sigma анонсувала новий 16-міліметровий об'єктив DC DN для бездзеркальних камер Sony E і Micro Four Thirds.Другий об'єктив з серії, який був запущений Sigma 30mm f / 1.4, отримав найвищі оцінки в своєму класі.

«Це перший в світі змінний об'єктив для бездзеркальних камер Sony E-mount в форматі APS-C, що забезпечує фокуснe відстань 24 мм (еквівалент 35 мм) і F1.4 », - каже Сігма. «Це ширококутний об'єктив, який користувачі бездзеркальних камер Sony довго чекали».





На Micro Four Thirds об'єктив буде еквівалентний 32-мм f / 1.4.

Об'єктив є частиною лінійки Sigma Contemporary, але Сігма каже, що у нього є якість зображення, яке конкурує з об'єктивами знаменитої серії Art.

Для відеозйомки об'єктив оснащений кроковим двигуном для швидкого, тихого і плавного автофокусування під час запису відео.

Інші характеристики об'єктива включають в себе 9-пелюсток апертури, латунне байонетное кріплення, 16 елементів в 13 групах, елементи дизайну, які мінімізують відблиски і ореоли, японське виробництво, пило-і бризкозахищений дизайн.






Ціна на Sigma 16mm f / 1.4 ще не оголошена, і дизайн і технічні характеристики можуть змінитися до того як об'єктив потрапить на полиці магазинів. Сігма каже, що планує додати телеоб'єктив в якості третього об'єктива цієї серії.

Прокоментувати
Отримуйте свіжі новини першими, підписуйтесь на наш Telegram канал
Мітки: Sigma
Маєте цікаву тему, якою хочите поділитись? Пишіть нам на електронну пошту blog@photopro.com.ua

Коментарі (0)

Залишити коментар

Ваше ім'я:
E-Mail (не публікується)
Текст коментаря
Увага: Коментарі з нецензурною лайкою, образами, рекламою та посиланнями на сторонні ресурси, видаляються модератором.
PhotoPRO.com.ua © 2024