Підтримати Збройні Сили України

 • (095) 173 43 70
 • (067) 761 76 43
 • (093) 860 82 54
 • info@photopro.com.ua

Фоторюкзак Vanguard Reno 41 Orange (Reno 41OR)

Код товару: 365902

Безкоштовна доставка
 • Ціна: 2.237 грн.
 • Доставка:
  • - До складу у вашому місті через Нова Пошта
  • - Aдресна доставка до дверей
 • Оплата:
  • - Готівкою під час отримання товару
  • - На картковий рахунок
 • Гарантія:
   2 роки.
Фоторюкзак Vanguard Reno 41 Orange (Reno 41OR) являє собою універсальну модель, котра ідеально підходить для використання в подорожах та інших Ваших пригодах. Весь внутрішній простір рюкзака розділений на два основних відсіки. Верхній, використовується для транспортування особистих речей, а нижній, доступ до якого відбувається зі сторони спинки рюкзака, призначений для безпечного транспортування фото та відеотехніки.

Відсік для техніки рюкзака Vanguard Reno 41 Orange (Reno 41OR) здатен вмістити в себе одну бездзеркальну або дзеркальну камеру з прикріпленим штатним об'єктивом на зразок 24-105 мм, один додатковий об'єктив на зразок 70-200 мм, та фотоспалах середніх розмірів (Nikon SB-700/Canon 430EX). Крім цього, конструкцією передбачено можливість транспортування планшета з розміром екрану до 10 дюймів, кріплення котре може використовуватись для транспортування моноподу, штативу або трекінгових палиць, а також безліч додаткових кишень та відсіків для дрібних аксесуарів не зразок карт пам'яті, акумуляторів, зарядного пристрою і т.д. В загальному, фоторюкзак має 9 окремих (внутрішніх та зовнішніх) кишень та відсіків різного розміру.

Зовнішні габарити рюкзака 44х21х15 см, а за рахунок наявності знімної перегородки між верхнім та нижнім відсіком, дану модель можна сміливо використовувати в якості повсякденного рюкзака, з загальним внутрішнім відсіком розміром 40х19х14 см. Вага рюкзака 610 грам.

Для організації внутрішнього простору, фоторюкзак Vanguard Reno 41 Orange (Reno 41OR) комплектується набором з трьох м’яких перегородок, положення яких можна налаштовувати в залежності від розмірів та форми вашого обладнання. Кріплення перегородок відбувається з допомогою текстильної липучки Velcro, а для внутрішнього оздоблення використовується поліестер з товщиною нитки 150D, що в поєднанні з синтетичною ворсистою тканиною забезпечує більш надійну фіксацію перегородок та захист техніки від появи на її корпусі подряпин та потертостей. Виготовлення зовнішнього шару рюкзака відбувається з комбінації двох матеріалів, нейлону з товщиною нитки 220D та зміцненим плетінням Ripstop, та поліестеру з товщиною нитки 600D для елементів з найбільшим ризиком пошкодження та зношення. Обидва зовнішні матеріали мають спеціальне водовідштовхувальне просочення, а для максимального захисту від намокання, в комплект поставки Vanguard Reno 41 Orange (Reno 41OR) входить фірмовий рейнкавер.

Оскільки фоторюкзак Vanguard Reno 41 Orange (Reno 41OR) розрахований для активного та тривалого використання, окремо варто відмітити наявність продуманої системи вентиляції спини Air System, котра для максимального комфорту має анатомічну будову з м'якою, пінополіуретановою накладкою. Як і спинка рюкзака, його лямки виготовлені з м'якого, дихаючого матеріалу, а для підвищення надійності, місця з'єднання лямок з рюкзаком прострочені широким швом та вшиті в тканину. Крім цього, рюкзак Vanguard Reno 41 Orange оснащено нагрудним та поясним ременями з налаштовуваною довжиною, за рахунок чого вдається краще розподілити навантаження від рюкзака, та підвищити комфорт під час активного використання.
Вмістимість: Дзеркальна або бездзеркальна камера з прикріпленим на неї об'єктивом 24-105, 1 додатковий об'єктив на зразок 70-200 мм, спалах, дрібні аксесуари.
Відсік для особистих речей: Є
Відділення для ноутбука або планшета: Є (з діагоналлю до 10 дюймів)
Кріплення для штатива: Є
Доступ до відсіку з технікою: Задній
Зовнішні габарити: 44 х 21 х 15 см.
Внутрішні габарити: 40 х 19 х 14 см.
Вага: 0,61кг.
Модель: Reno 41 Orange (Reno 41OR)
Виробник: Vanguard
Показати більше

Фоторюкзак Vanguard Reno 41 Orange (Reno 41OR)
Знімні внутрішні перегородки (3 шт.)
Рейнкавер

Показати все →
Схожі товари:
PhotoPRO.com.ua © 2022