Підтримати Збройні Сили України

 • (095) 173 43 70
 • (067) 761 76 43
 • (093) 860 82 54
 • info@photopro.com.ua

Радіосинхронізатор Godox X Pro-C для Canon (передавач)

Код товару: 542155

Безкоштовна доставка
 • Ціна: 2.812 грн.
 • Доставка:
  • - До складу у вашому місті через Нова Пошта
  • - Aдресна доставка до дверей
 • Оплата:
  • - Готівкою під час отримання товару
  • - На картковий рахунок
 • Гарантія:
   12 місяців. Офіційна від виробника!

Godox X Pro-C це сучасний і надійний Радиосинхронизатор з радіусом дії до 100 метрів. При використанні передавача Godox X Pro C з сумісними спалахами, фотограф отримує можливість управління параметрами потужності, системних налаштувань і функціями на відстані. Передавач Godox X Pro-C для Canon повністю сумісний з системами E-TTL / E-TTL II, включаючи підтримку високошвидкісної синхронізації зі швидкістю 1/8000 с. Крім Canon, передавач Godox X Pro-C випускається для камер Sony, Nikon, Fujifilm, Pentax та Olympus/Panasonic. Передавач може використовуватися як з сучасними TTL моноблоками і спалахами Godox, так і з повністю мануальними спалахами Godox в який передбачено вбудований приймач, або з зовнішнім приймачем X1R.

Для організації роботи з максимально стабільним з'єднанням, фотографу доступно 5 груп (A / B / C / D / E) в автоматичному, і 16 груп (A - F & 0 - 9) в ручному режимі на одному з 32 каналів і бездротовим ID від 01 до 99, щоб уникнути перешкод від сторонніх пристроїв. Синхронізація відбувається на частоті 2.4 ГГц.

На додаток до основних режимів роботи, передавач Godox X Pro C дозволяє проводити зйомку в режимі стробоскопа, і синхронізації за другою шторкою. Крім цього, передавач Godox X Pro-C дає можливість корекції експозиції в діапазоні від -3 до +3 EV, управління пілотним світлом, і настройки масштабування і т.п. Для коректної роботи автофокусу в умовах недостатнього освітлення передбачено підсвічування АФ.

Для використання передавача з іншими камерами на бічній грані розміщені 2,5 міліметровий порт синхронізації. Крім цього, для оновлення прошивки передавач оснащений портом USB Type-C, а для живлення використовується два акумулятори (батарейки) типу АА. На верхній панелі розміщені інформативний LCD екран з підсвічуванням, і всі необхідні органи управління.

Важливо зауважити, при використанні передавача Godox X Pro-C з камерами випущеними до 2012 року є ймовірність некоректної роботи в режимі TTL. У такому випадку може знадобитися корекції експозиції спалаху.

Виробник: Godox
Сумісні камери: Canon
Підтримка TTL: Canon E-TTL / E-TTL II
Частота радіопредачі: 2.4 ГГц
Макс. швидкість синхронізації: 1/8000 сек.
Режим стробоскопа: 1 до 99 Гц
Макс. радіус дії: 100 м.
Підсвічування АФ: Є
Синхронізація по 2-й шторці: Є
Управління зумом спалаху: Є
Брекетинг експозиції спалаху FEB: + -3 стопа, з кроком в 1 \ 3
Живлення: 2x AA (батарейки / акумулятори)
Груп: 5 груп (A, B, C, D, E) в автоматичному, і 16 груп (A - F & 0 - 9) в ручному режимі
Канали: 32
Розмір: 90 x 58 x 50 мм
Вага: 80 г.
Показати більше
Схожі товари:
PhotoPRO.com.ua © 2022